O nás

IParto shop ponúka široký výber autodielov pre väčšinu značiek a modelov vozidla. Náš sortiment sa skladá z viac ako 2 000 000 produktov z dobre známy a rešpektovaný výrobca automobilových dielov. Dôvera získal medzi poľskými zákazníkmi nám umožňuje silnú pozíciu na domácom trhu s náhradnými dielmi a postupné otváranie na zahraničné trhy. Konkurencieschopné ceny, rýchle vybavenie objednávky, okamžitej expedícii dielov a profesionálny zákaznícky servis je len niekoľko výhod, ktoré tvoria iParto on-line obchod je vyhľadávaným miestom pre vodiča a mechaniky.

IParto v našej ponuke môžete nájsť pôvod iba od spoľahlivých a renomovaných výrobcov automobilov. Medzi nimi sú také, značky ako ATE, Bilstein, Bosch, Brembo, Delphi, Exedy, Febi Bilstein, Ferodo, Filtron, Knecht, Kayba, Lemförder, LuK, Monroe, NGK, NISSENS, Osram, Philips, Ruville, Sachs, SKF, TRW, Valeo a Zimmermann. Autodiely vyrobené týmito spoločnosťami je prvotriedny globálny trh s náhradnými dielmi. V iParto diely sú k dispozícii so zľavou až 40% lacnejšie ako tradičné stacionárnych obchodoch. Pozývame vás, aby ste sa zoznámili s našej predajni!

2 komentáre

  1. Vladimír

    11.srpna, 2013

    Som veľmi spokojný s nákupmi iparto! Šok, ktorý som si kúpil boli lacnejšie než konkurencia, a čo je najdôležitejšie - boli dodané do domu druhý deň po objednaní! Odporúčam všetkým mechanikom a vodičov!

  2. Iveta

    22.srpna, 2013

    Som váš stály zákazník po dobu niekoľkých rokov, a tu a tam sa prekvapiť! Objednal som diely sú dodávané do dielne včas, a ponúkol zľavy umožňujú nákup neuveriteľne nízke ceny. ODPORÚČAME!